«Українська мова – мова єднання»

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це
великий скарб народу.
18 лютого 2019 року напередодні Міжнародного дня рідної мови завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою та бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Галиною Кубатко для учнів 9-А класу було проведено пізнавальну годину «Українська мова – мова єднання». Діти довідалися про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку мов світу. Поезії, які лунали на заході, розкрили для читачів барвистий світ українського слова, його велич та силу. А під час лінгвістичних конкурсів та мовознавчих вправ у мовній вікторині показали гарні знання з рідної мови. Також до уваги присутніх було представлено документальний фільм, який ілюструє складний та тернистий шлях української мови до її визнання та становлення.

Приємно, що молоді захід сподобався. Адже хлопці і дівчата отримали чудову нагоду перевірити свої знання з української мови та дізнатися багато нового з історії її виникнення.

 

Категорії статті РДА: