«Українську мову знай, гарно й чемно розмовляй!»

Ми – українці, і любимо свою землю, свій рідний край, з його багатющими народними традиціями, славною історією, мальовничою природою. Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійниших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. Мова — це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування.
Тож, в рамках проведення обласного бібліомарафону «Мова єднання» 21 лютого 2019 року бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» Оленою Бровченко спільно з завідувачем селищної бібліотеки Аллою Степанець для учнів 7-х класів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 було проведено інтелектуальний мовний турнір «Українську мову знай, гарно й чемно розмовляй!». Протягом заходу учні з задоволенням брали участь в різноманітних мовних конкурсах: «Мовне асорті», «Граматичний турнір», «Редактор», відповідали на питання вікторини та ін. В кінці заходу кожна з команд отримали грамоти та подарунки для свого класу.
Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця — українська. Так давайте ж разом вивчати, зберігати та примножувати українську мову, і нехай нашому роду ніколи не буде переводу.