Унікальні музеї світу

Кожна держава має свої культурні цінності, зібрані в музеях і виставкових залах,  які дозволяють всім охочим долучитися до світу прекрасного і вдихнути на повні груди повітря, просочене духом часу. Міжнародний день музеїв – 18 травня, відзначається у більшості цивілізованих країн з 1978 року.
Відповідне рішення було прийнято в 1977 році на засіданні 11-ї генеральної конференції Міжнародної ради музеїв. Усі надбання культури заслуговують не тільки на бережливе ставлення до них, але й вимагають особливо дбайливого збереження. Картини і літературні твори, скульптурні пам’ятки і архітектурні споруди, нотні записи та кінострічки дійшли до нас через десятки років завдяки праці багатьох людей, які охороняли і зберігали всі ці культурні феномени, поповнюючи ними світову скарбницю культури.

 Тому, з метою  ознайомити учнів із основними формами збереження культурної спадщини (бібліотеки, музеї, галереї), дати інформацію про відомі музеї світу, бібліотекарем кафедри юнацтва КЗ «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О.М. Семашка» Оленою Бровченко спільно з шкільним бібліотекарем КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступеня» Оленою Балабановою для учнів 7-а  класу було проведено  віртуальну подорож «Унікальні музеї світу». Протягом подорожі учні переглянули відеоролики великих музеїв «Ермітаж»,  «Музей воскових фігур мадам Тюсо», «Музеї Києва», презентацію «Найвидатніші музеї світу». Прослухали притчу «Дві крапельки роси», учениця зачитала вірш О. Доріченко «Заповідь Леонардо».  


 

Категорії статті РДА: