Урочистості до Дня Європи

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.
17 травня 2018 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з районним Будинком культури на центральній площі селища за участю керівництва району, представників бюджетних установ та мешканців селища, представників громадськості та учнівської молоді, які в цей день  були одягнені у  вишиванки, проведено урочистості з нагоди Дня Європи.
Право відкрити урочистості та підняти Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу було надано переможцю Всеукраїнського конкурсу «Країна талантів» Єгору Бойку та першому заступнику голови районної державної адміністрації Олександру Трохименку, який привітав усіх присутніх зі святом та зазначив: «У День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє!».
Під час урочистостей прозвучали музичні вітання у виконанні учасників творчих колективів дитячої школи мистецтв (керівник Ольга Фисак), вокального ансамблю викладачів «Дніпряночка» (керівник Світлана Кострова) Великолепетиського ПТУ № 22 та танцювального колективу «Імпульс» (керівник Олена Денисенко) Великолепетиського районного Будинку культури.

 

Категорії статті РДА: