УВАГА АКЦІЯ !

У зв’язку з оголошенням Міжнародною Федерацією Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця 2012 року — Європейським роком «активного старіння» та солідарності між поколіннями Товариство Червоного Хреста України проводить цього року з 02 квітня по 02 травня Місячник під гаслом: «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до Червоного Хреста!».
Доброта, милосердя, співчуття. Споконвіку цінувалися вони понад усі людські якості, не втратили вони свої цінності і нині. Адже торкнутися серцем чужої біди означає зробити її своєю і обов’язково допомогти.
Всіх кому не байдужа доля самотніх, хронічно хворих людей похилого віку – ветеранів праці, інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, учасників військових конфліктів, ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, дітей-сиріт, багатодітних сімей та інших категорій малозабезпечених громадян просимо відгукнутися та внести посильну допомогу.
Пожертви у любій формі можна внести безпосередньо у районну організацію Товариства Червоного Хреста України за адресою: смт Велика Лепетиха,

вул. Чкалова, 3, телефон для довідок 2 12 66.

Організаційний комітет