Вчимося по - новому

Вчимося по - новому
Як відомо з 01 вересня 2018 року всі першокласники прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Але ключовими особами реформи є вчителі, які мають реалізувати зміни у власному класі. Тому Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів.
23-24 лютого 2018 року на базі КУ «Великолепетиська опорна школа загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» відбулася перша сесія за участю вчителів початкових класів Великолепетиського, Горностаївського та Верхньорогачицького районів, які навчатимуть 1 клас у 2018-2019 навчальному році. Всього взяв участь 41 педагог.
Дуже приємно, що саме вчителі початкових класів нашого району відібрані для проведення тренінгу щодо запровадження Концепції Нової української школи: Артюх Світлана Володимирівна, Мошенець Олена Анатоліївна та Євглевська Ірина Геннадіївна.
Навчання відбулися в дружній атмосфері, пройняті оптимістичним настроєм, з вірою та впевненістю в реалізації основних напрямків Нової української школи.
 

 
 

Категорії статті РДА: