ВЕЧІР ТЕПЛИХ ЗУСТРІЧЕЙ

В перший тиждень осені традиційними стали вітання вчителів.
Враховуючи ще й те, що 01 жовтня весь світ відзначає День Музики, Ведиколепетиською дитячою школою мистецтв було об’єднано ці дві події у одне свято «Вечір теплих зустрічей», що відбулося 01 жовтня 2013 року у приміщені закладу. На захід були запрошені колишні викладачі школи ― ветерани педагогічної ниви.
Дитяча школа мистецтв є одним із музично-естетичних центрів селища. Просвітницька робота, навчання юних музикантів, надання методичної допомоги — цим не обмежуються всі сфери її діяльності. Більшість викладачів школи — її колишні випускники. Це їх наснага і любов до музики сіє в душах учнів розуміння прекрасного. А взірцем назавжди зостаються викладачі старшого покоління. З словами вдячності зверталися до ветеранів молоді викладачі дякуючи за душевність, мудрість та завзятість, корисний досвід та сердечні

поради.
Музичні вітання у виконанні теперішніх педагогів школи: Капличної О.О., Прядко Л.В., Лук’янчука С.І., Шикули А.В., Литвиненко Н.І., Ликової Н.М., Березань І.В., Шляхова Ю.Є. радували всіх вишуканістю репертуару та майстерністю виконання.

 

Таксон: