Великолепетиський ЦДЮТ Заходи до відзначення 200 – річчя від дня народження Т. Шевченка

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, у Великолепетиському центрі дитячої та юнацької творчості 16 січня 2014 року відбулося засідання ради педагогічного коллективу та активу учнівського самоврядування з питання підготовки та проведення заходів, присвячених цій даті. Розглянувши пропозиції учнівського та педагогічного колективу, прийнято рішення провести району конференцію лідерів учнівського самоврядування закладів освіти «Пронесемо спадщину Шевченківського слова через віки»; відкриті виховні години: «В малюнках весь Шевченко», «Поетичний вінок Кобзареві», бесіди, години спілкування, конкурс малюнків «Дитяча художня шевченкіана». У рамках заходів щодо святкування  знаменної дати розпочато роботу виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!», яка постійно поповнюється новими експонатами.