Великолепетищину відвідав народний депутат Павло Павліш

07 жовтня 2020 року народний депутат Верховної Ради України ІХ скликання Павло Павліш відвідав Великолепетиський район.
Знайомство з Великолепетищиною нардеп розпочав з с. Рубанівка. Спільно з керівництвом району та представниками органів місцевого самоврядування зустрівся з місцевими жителями та обговорив з ними проблемні питання, що стосувалися галузей освіти, ремонту доріг місцевого значення та земельних питань.
Прибувши до смт Велика Лепетиха, Павло Павліш провів особистий прийом громадян та відкрив громадську приймальню, яка розміщується у Великолепетиській районній державній адміністрації.
У рамках робочого візиту нардеп побував у КП «Лепетиха ФМ», яке розпочало власне мовлення у квітні 2019 року у рамках реалізації проекту «Радіо громад», та дав інтерв’ю.