Великолепетиська районна філія Херсонського ОЦЗ організовує підвищення кваліфікації

Традиційно кожного року напередодні опалювального сезону для шкіл, лікарень, дошкільних навчальних закладів району постає питання забезпечення підбору кваліфікованих працівників для роботи в котельні.
Для укомплектування вакансій «Машиніст (кочегар) котелень» Великолепетиська  районна філія Херсонського ОЦЗ організовує підвищення кваліфікації на базі Херсонського центру професійно – технічної освіти. 23 вересня розпочала навчання група за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на твердому паливі» в кількості 15 осіб. Навчання здійснюється під замовлення роботодавців, що гарантує 100 % працевлаштування після навчання.
Машиніст (кочегар) котелень - складна та відповідальна професія, яка потребує постійного вдосконалення навичок працівників. Робітники цієї професії мають кожен рік  підвищувати кваліфікацію, проходити курси цільового призначення та отримувати допуск до роботи.