Вічна слава бійцю рядовому!

З метою виконання у районі соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, з нагоди відзначення 69-річниці визволення України від фашистських загарбників, 28 жовтня  2013 року  біля Обеліска Слави у смт Велика Лепетиха за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, солдатських вдів, дітей-війни керівництва району, представників громадськості, учнівської молоді відбувся урочистий мітинг „Вічна слава бійцю рядовому”.
Голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч у своїй промові, звертаючись до присутніх, підкреслив: «Я разом з вами схиляю голову перед пам’яттю солдат та офіцерів, які загинули в боях за визволення України. Я разом з вами пишаюся героями, які живуть! Батьки, діди, прадіди стали для нас живим прикладом того, як жити чесно, як служити своєму народові, як жертвувати життям в ім’я майбутнього».
Зі словами вдячності  за здобутий у  боях мир і спокій до ветеранів Великої Вітчизняної війни звернулася селищний голова Валентина Якименко. Директор народного краєзнавчого музею імені О.І. Ціпко Віра Павлівна Синьковська розповіла про великий переможний шлях нашого народу у Великій Вітчизняній війні за визволення рідної України та селища Велика Лепетиха. Своїми спогадами про ті жахливі часи поділився ветеран Великої Вітчизняної війни Клиба Григорій Пантелійович. Від імені молодого покоління Великолепетищини учень Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ  ступенів №1 Владислав Вольський висловив щирі слова вдячності ветеранам за мирне щасливе сьогодення.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять  тих, хто не повернувся з далеких воєнних років, хто ціною власного життя забезпечив щасливе майбутнє.
До уваги присутніх на заході представлено тематичну концертну програму за участю творчих колективів Великолепетиського селищного та  районного будинків культури.
По завершенню заходу, після церемонії покладання вінків та квітів до Вічного вогню, голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів чергову особисту зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни, солдатськими вдовами, дітьми-війни, на якій присутніх було проінформовано про стан справ у різних галузях господарства та соціальної сфери району, в тому числі з виплати державних соціальних допомог пільговим категоріям населення, зокрема: ветеранам Великої Вітчизняної війни та особам прирівняним до них. Олексій Скопіч вислухав думку ветеранів про їх ставлення до процесів, що відбулися в державі, районі, висловив завіряння про те, що районна влада і надалі робитиме все для покращення добробуту цієї категорії громадян.
На звернення присутніх щодо вирішення конкретних проблем, головою районної державної адміністрації дано доручення відповідним службам, установам району.