Вічне Тарасове слово

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 17 січня 2014 року в читальному залі Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка відбулося тематичне засідання молодіжного читацького клубу «Юніор». Бібліотекарем Оленою Бровченко до уваги учасників представлено Всеукраїнський культурологічний тижневик «Слово Просвіти» та проведено його презентацію.
Учасників клубу ознайомлено з матеріалами рубрики Шевченкіани та зі статтями українських письменників: Василя Гея «Наближення до таємниці Кобзаря» та Любомира Пирога «Тарас Шевченко у світі музики очима філателіста». В рамках заходу для учасників проведено літературну вікторину на знання творчості Шевченка.
Присутніх вразили творчі виступи учасників читацького клубу Анни Бровченко, Юлії Потряскової, Валерії Зубач та Яни Мєндєлєвої, у виконанні яких прозвучали вірші та уривки з найбільш відомих творів Т. Г. Шевченка, зокрема: «Причинна», «Заповіт», «Плач Ярославни», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало».
Основною метою заходу є розкрити величі і безсмертя геніального українського поета, виховання у дітей та молоді любові і поваги до Великого Кобзаря.

Категорії статті РДА: