Відбулася ХХХІІІ сесія Великолепетиської районної ради

30 січня 2018 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулася тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Верховської Тетяни Олександрівни.
У роботі сесії взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О. В., заступник голови районної державної адміністрації Бойко І.Г., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, районних служб, керівники комунальних підприємств, закладів, заступник Рубанівського сільського голови.
Під час наданих депутатам згідно Регламенту районної ради 30 хвилин для оголошень, заяв та звернень депутат районної ради Бердніков О.О. підняв питання про потребу введення посади помічника кухаря до штату Рубанівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, про неякісний ремонт у Рубанівській амбулаторії та відсутність взаємодії між її працівниками та керівництвом Великолепетиського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Депутат Фесик О.М. звернув увагу на недостатність забезпечення мешканців Рубанівки медичними препаратами через наявність у селі тільки однієї аптеки та відповідно потребу відкриття ще однієї.

Роз’яснення стосовно порушених питань надала головний лікар комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевель Т.М. До обговорення  долучилися перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О.В., заступник Рубанівського сільського голови Лозіцький О.В., депутат районної ради Ляхович В.Д. Голова районної ради Верховська Т.О. запропонувала запрошувати її та депутатів на сесії Рубанівської сільської ради для предметного розгляду питань.

Депутат районної ради, начальник філії «Великолепетиський райавтодор» Федорішин О.А. висловив подяку всім, хто у складні погодні умови допомагав усувати наслідки негоди і висловив сподівання на придбання важкої техніки для усунення наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах району та підкреслив, що тільки спільними зусиллями можна вирішити нагальні проблеми.
З питань порядку денного про програму забезпечення епізоотичного благополуччя району на 2018 – 2022 роки, про внесення змін: до районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 роки, до структури, граничної чисельності комунальних закладів культури, до районного бюджету на 2018 рік доповів перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О.В.
Затверджено програму зайнятості Великолепетиського району на період до 2020 року, яку представив начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Коновалов О.В.
Голова районної ради Верховська Т.О. виступила з питань про затвердження висновку про вартість нерухомого майна Великолепетиської районної ради для передачі в оренду та про укладання договору оренди Великолепетиською районною радою.
Депутати вирішили припинити трудові відносини з головним лікарем комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевель Т.М. у зв’язку із закінченням терміну дії контракту та призначити її тимчасово виконуючим обов’язки головного лікаря цього комунального підприємства до вирішення питання про призначення головного лікаря за результатами конкурсного відбору. Відповідно прийнято рішення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Великолепетиського Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Затверджено розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
Усього на сесії районної ради розглянуто 11 питань порядку денного, з яких прийнято відповідні рішення.