Відбулася ХХХV сесія Великолепетиської районної ради

05 квітня 2018 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулася тридцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання.
У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Віремейчик А.М., заступники голови районної державної адміністрації, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ та закладів районної ради, Великолепетиський селищний голова, заступник Рубанівського сільського голови, Миколаївський, Демидівський сільські голови.
Під час наданих депутатам згідно Регламенту районної ради 30 хвилин для оголошень, заяв та звернень депутат районної ради Кононенко П.М. виступив зі зверненням стосовно ремонту частини державної автомобільної дороги Т – 08-04 «Кам’янка-Дніпровська – Каховка». Його внесено у чергу денну сесії та прийнято як рішення районної ради.

Депутат Скопіч О.В. підняв питання про необхідність створення робочої групи для вивчення конфліктної ситуації, яка виникла між селищною радою та селищним будинком культури.
Депутат Бердніков О.О. висловив занепокоєння з приводу непропорційного розподілу коштів з бюджету, зокрема на Рубанівку. До обговорення питання долучилися Трохименко О.В., Мамаєва І.Ю., Періг А.І., Лиман А.В., Скопіч О.В., які спростували звинувачення.
Зі звітом про виконання делегованих повноважень районної державної адміністрації за 2017 рік виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О.В.
Про внесення змін до бюджету та укладання договорів про передачу коштів субвенції у 2018 році доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Мамаєва І.Ю.
Депутати внесли зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку Великолепетиського району на 2018 рік, заслухали звіт завідувача комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Великолепетиської районної ради Херсонської області      Хребтової Т.Л.
Після детального обговорення питання про надання згоди на безоплатну передачу матеріальних цінностей, які є спільною власністю територіальних громад району, в комунальну власність територіальної громади Миколаївської сільської ради, воно знято з розгляду.
Депутати активно обговорювали питання про терапевтичне відділення № 2 комунального підприємства «Великолепетиська центральна районна лікарня» та  про надання згоди на передачу будівель та матеріальних цінностей на баланс Рубанівської сільської ради. До обговорення долучилися депутати Фесик О.М., Федорішин О.А., Лиман А.В., Мошенець В.Г., Бердніков О.О., начальник відділу освіти районної державної адміністрації Періг А.І., головний лікар комунального підприємства «Великолепетиська центральна районна лікарня» Сайтарли П.М., завідувач Рубанівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Павлов О.Г., заступник Рубанівського сільського голови Лозіцький О.В. У результаті обговорення рішення про припинення роботи терапевтичного відділення № 2 не прийнято.
Розглянувши питання про призначення головного лікаря комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської районної ради Херсонської області, депутати вирішили призначити на посаду головного лікаря комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської районної ради Херсонської області Алі-Шаха Гохара з 06 квітня 2018 року терміном на 3 роки. Алі-Шах Гохар подякував депутатам за виявлену довіру та пообіцяв її виправдати.
Затверджено розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
Під час розгляду питання «Різне» виступив селищний голова
Сінькевич М.В., який проінформував, що 31 березня близько 14.00 йому повідомили, що біля автодороги, яка веде до села Рубанівка, проводяться земельні роботи по будівництву нової зрошувальної системи на землях, які обробляє СТОВ «Петровський», і в ході цих робіт демонтують стару систему. Сінькевич М.В. з депутатами селищної та районної рад виїхали на вказане місце і зафіксували ці роботи. Після чого звернулись до керівництва СТОВ з роз'ясненнями того, що дана мережа разом з насосною станцією взята на облік селищною радою як безхазяйне майно для визнання права власності за громадою селища та в подальшому буде передана в оренду для зрошення сільськогосподарських земель. Селищний голова також повідомив про даний факт правоохоронні органи району та попросив вияснити всі обставини. Депутати зазначили, що будь-які роботи не повинні шкодити раніше збудованому.