Відбулася колегія відділу освіти

30 січня 2018 року відбулася колегія відділу освіти районної державної адміністрації з порядком денним:
1. Про підсумки роботи відділу освіти районної державної адміністрації, комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти», навчальних закладів у 2017 році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік.
2. Про підсумки роботи відділу освіти районної державної адміністрації, навчальних закладів району із зверненнями громадян у 2017 році.
У порядку контролю:
1. Про стан організації роботи з безпеки життєдіяльності в закладах та установах освіти району.
У засіданні колегії взяли участь: начальник – Періг А. І., директор комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» – Побейвовк Н. А., спеціалісти відділу освіти районної державної адміністрації, методисти районного методичного кабінету, керівники закладів та установ освіти району.
У роботі колегії взяли участь: начальник Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області – Любченко Н. П. з приводу використання продуктів харчування в навчальних закладах та педіатр КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» –       Таточенко Ю. В. з приводу вакцинації дітей, запобігання епідемії кору, дифтерії.
Під час колегії підведено підсумки роботи закладів освіти району за 2017 рік та поставлені завдання на 2018 навчальний рік. У ході обговорення акцентувалася увага присутніх на питаннях зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, здійснення навчання за програмою нової української школи.
За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.
 
 

 

Категорії статті РДА: