Відбулася щотижнева апаратна нарада при голові районної державної адміністрації Анатолію Віремейчику

30 вересня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада при голові районної державної адміністрації Анатолію Віремейчику за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району, під час якої було розглянуто важливі питання життєдіяльності району.
У ході наради висвітлено питання, що стосувалися фінансової та соціальної сфери, економіки, культури, освіти, медицини та агропромислового комплексу району. Зокрема, говорилося про проведення оптимізації комунальних установ району у зв’язку з процесом децентралізації та реформу медицини, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів, про призначення та виплату субсидій, усіх видів соціальної допомоги, про стан готовності до опалюваного періоду, про належне виконання селищної та сільськими радами делегованих повноважень.
Під час апаратної наради керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб та установ доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом поточного тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах та пріоритети у роботі протягом наступного робочого тижня.
За результатами апаратної наради голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик надав ряд рекомендацій присутнім керівникам.