Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

25 червня 2014 року під головуванням голови районної державної адміністрації Зіновія Тичківського відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:
1. Про легалізацію оплати праці та зайнятості населення, економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів, залежності зарахування страхового стажу працюючих від повноти сплати роботодавцем внесків до бюджету Пенсійного фонду.
2. Про результати роботи Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області з наповнення місцевих бюджетів району за поточний період 2014 року.
3. Про організацію та зміст роботи з обдарованими дітьми в освітній системі району.
4. Про водопостачання населених пунктів району у 2014 році.
У колегії районної державної адміністрації взяли участь працівники апарату районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів, секторів районної державної адміністрації, керівники відділів, відділень, інспекцій, інших служб, підпорядкованих відповідним органам виконавчої влади вищого рівня, селищний та сільські голови.
Заслухавши звіти заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Великолепетиському районі Світлани Євтушенко, заступника начальника – начальника Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ Світлани Маленда, начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрія Перога, начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Наталії Чепель і обговоривши питання передбачені у порядку денному, було прийнято відповідні рішення.
Усі питання, що розглядалися, мають соціальне спрямування. Адже, від належної, скоординованої роботи служб району з цих питань залежить соціальний захист та добробут громади району.