Відбулося позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 червня 2019 року о 08:00 год. при голові районної державної адміністрації відбулося позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Питання, яке розглядалось – «Про заходи щодо термінового усунення наслідків, які виникли внаслідок сильної зливи, що пройшла на території селища Велика Лепетиха протягом
04 червня 2019 року з 14:00 год. до 16:45 год..» Під час зливи виникла проблема пошкодження (підмиву дорожнього покриття великим потоком стічної води з верхніх вулиць) доріг комунальної власності місцевого значення як у південній, так і в північній частинах селища. Причиною даної складної ситуація стала надвелика кількість опадів. На даний час проводяться першочергові заходи по ліквідації негоди.
Селищній раді було поставлене завдання створити робочу комісію для обстеження об’єктів та території селища, що зазнали шкідливого впливу стихії.
05 червня 2019 року о 14:00 год. комісією у складі представників Великолепетиської селищної ради та районної державної адміністрації обстежено вулиці, що більше всього потерпіли від зливи, складено акти та вирішуються питання щодо залучення сил та засобів для повної ліквідації негоди.