Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови

10 січня 2019 року на базі КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО I-III»  ступенів відбулося  засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови, учасниками якого стали 13 осіб.
 У ході роботи голова районного методичного об’єднання Гунько Л. В. підвела підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови та обговорила с колегами завдання, які викликають найбільші ускладнення в здобувачів освіти.
Далі учителі району презентували власні педагогічні проекти на тему «Формування мотивації здобувачів освіти під час освітнього процесу». Метою проектів стало:
 формування мотивації навчальної діяльності учнів;
підвищення ефективності  занять з  іноземної  мови;
розвиток творчого і критичного мислення, комунікативних навичок та навичок співробітництва учнів;
стимулювання бажання учнів вивчати іноземні мови та використовувати здобуті знання в повсякденному житті.
Учасники засідання поділилися досвідом та здобутками з визначеної теми.