Відбувся публічний звіт першого заступника голови Великолепетиської районної державної адміністрації про діяльність районної державної адміністрації за 2017 рік

З метою інформування громадськості про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками 2017 року 06 березня 2018 року в малому залі районного Будинку культури за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, членів Громадської ради при райдержадміністрації, громадськості відбувся публічний звіт першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка.
У своєму виступі перший заступник голови районної державної адміністрації зазначив, що з метою вирішення актуальних питань життєдіяльності району основні дії влади у минулому році були зосереджені на організації виконання завдань і заходів програми соціального, економічного та культурного розвитку району. Особлива увага приділялася питанням належного функціонування соціальної сфери, забезпечення сталої роботи підприємств, установ та організацій району, агропромислового комплексу та наповнення бюджетів усіх рівнів, підвищення надання якості адміністративних послуг населенню.

Характеризуючи досягнення, Олександр Трохименко детально проаналізував роботу кожної галузі та подякував усім керівникам за добросовісне виконання поставлених завдань.
«Усе чого ми досягли – результат співпраці структурних підрозділів райдержадміністрації з районною, селищною та сільськими радами,  депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району. Адже втілення в життя наміченого можливе лише при умові дієвості всіх зацікавлених сторін – органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів, їх відповідальності за стан справ у районі», – зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації.
Підсумовуючи свій виступ, Олександр Трохименко висловив впевненість, що у 2018 році райдержадміністрацією та її структурними підрозділами і в подальшому будуть вживатися дієві заходи, спрямованні на покращення рівня життя мешканців району, забезпечення їх економічних та соціальних гарантій.
Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від першого заступника голови райдержадміністрації.