Відкрилося Південне представництво Центру профспілкових знань Профспілки

5 вересня 2018 року у рамках спільного проекту Профспілки працівників державних установ України і Профспілки працівників державних службовців Швеції Fackfӧrbundet ST «Розвиток державного сектору України» голова Профспілки Юрій Піжук  відкрив Південне регіональне представництво Центру профспілкових знань. Захід відбувався у м. Скадовську на базі Дитячого оздоровчого табору Херсонської обласної організації Профспілки ім. Ю.Гагаріна. Відкриваючи представництво Голова Профспілки Юрій Піжук привітав учасників та побажав, щоб всі отриманні знання сприяли особистісному зростанню кожного і розбудові сильних первинних профспілкових організацій та Профспілки.
Голова Великолепетиської районної організації профспілки працівників державних установ України, головний спеціаліст сектору економічного розвитку і торгівлі відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тонюк Ольга Володимирівна була залучена до роботи у проекті як викладач-тренер Профспілки. Семінари-тренінги базового курсу навчання проводилися для профактивістів, направлених Дніпропетровською, Житомирською, Миколаївською, Одеською, Запорізькою, Херсонською обласними організаціями Профспілки.
Для перших слухачів Південного представництва протягом трьох днів тренери Профспілки проводили навчання за базовим курсом профспілкових знань. Серед тем, які викладалися: основи історії світового та українського профспілкового руху, нормативно-правова база діяльності первинних профспілкових організацій, основи організаційної роботи, трудове законодавство, механізми соціально-економічного захисту членів первинної профспілкової організації, правові засади соціального діалогу та колективно-договірного регулювання, основи ведення бухгалтерського обліку. Окрім того, приділялася особлива увага розвитку лідерських якостей профспілкових активістів.
Учасники семінару отримали корисну інформацію та поради щодо ведення профспілкової роботи, набули практичні навички ефективної комунікації, організації командної роботи.