ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КАРАТЕ (версія KWF)

01 квітня 2017 року вже вшосте на території Великолепетиського району відбулася відкрита першість з карате-до Шотокан з видів КАТА (техніка карате – «бій з тінню») та КУМІТЕ (бій-спаринг між двома учасниками).
Офіційна частина змагань розпочалася спільним виконанням Гімну України та рівнянням на Державний прапор. З привітальним до всіх присутніх звернулися голови районної державної адміністрації Світлани Кумановської та голова селищної ради Микола Сінькевич. До всіх учасників звернувся Президент Херсонської обласної Федерації  Шотокан каратеномічі  володар чорного поясу V дан, суддя міжнародної категорії – Уколов Євген Юрійович, який націлив учасників на холоднокровну та чесну  боротьбу. Заявку на участь у змаганнях  подали 108 учасникі  з 3-х клубів – м. Херсон, 2-х клубів  м. Запоріжжя, та клуб  смт Велика Лепетиха (тренер Гайван А. А.).

Змагання пройшли в дружній атмосфері, завдяки об’єктивному оцінюванню  професійних суддів, та згуртованій роботі  відділу культури, молоді та спорту  районної державної адміністрації, селищної ради, спонсорів, батьків та обласній Федерації Шотокан каратеномічі.

Спортсмени Великолепетиського району вибороли 38 нагород (третина від з загальної кількості).
Коментуючи результати змагань, їх головний організатор – тренер, суддя міжнародної категорії – Уколов Євген Юрійович, висловив своє задоволення, адже юні каратисти впевнено зростають у майстерності, вдосконалюючи рівень технічного розвитку. Завдяки цьому область перебуває серед лідерів із розвитку єдиноборств в Україні.
 – І саме на змаганнях, де учасники збирають у кулак всі свої знання та зусилля, відточуються їхні навички, – сказав Євген Уколов – Вже в кінці квітня 2017 року наші спортсмени змагатимуться на Чемпіонаті України з карате в м. Запоріжжя.
Організатори сподіваються на розуміння важливості популяризувати серед дітей бажання вести здоровий спосіб життя, залучати їх до масових видів спорту.