Відкриття футбольного сезону з міні-футболу – 2019

Вже стало доброю традицією на початку квітня відкривати футбольний сезон для аматорських команд. Так, 06 квітня 2019 року відділ культури, молоді та спорту організував  на майданчику з штучним покриттям  районний турнір з міні-футболу серед установ та організацій району «Відкриття сезону-2019», участь  у якому приймали шість команд, а саме команди:
- КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО»;
- «Рубанівка»;
- «Мала Лепетиха»;
- ФК «Лепетиха»;
- «ПТУ-22»;
- «Елеватор».

Перед початком змагань команди привітала начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська: «Я зичу вам натхнення, доброї спортивної злості, поваги один до одного і волі до перемоги та бажаю всім  учасникам влучних голів». Після закінчення урочистого відкриття команди вийшли на футбольне поле, щоб визначити переможця.
За результатами турнірної таблиці перемогла команда ФК «Лепетиха», друге місце зайняла команда «Елеватор», третє – команда «Рубанівка».
Команди переможці та призери нагороджені Кубком, медалями та грамотами відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації. У новому сезоні  побажаймо нашим хлопцям спортивного везіння і нових перемог.