Відкритий районний турнір з баскетболу пам'яті Григорія Леонтійовича Дерія

29 грудня  2018 року відділ культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації закрив спортивний 2018 рік. У спортивній залі районного Будинку культури вже 8-й рік поспіль відбувся відкритий районний турнір з баскетболу пам'яті Григорія Леонтійовича Дерія, участь у якому взяли п`ять команд: з Великої Лепетихи команда «Гром», дві команди з міста  Нова Каховка «Будівельник» та «Імпульс»,  команди міста Каховка  та села Рубанівка.
Зі словами привітаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик та начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська. 
Приємним сюрпризом на закритті турніру була поява Діда Мороза, який нагородив переможців турніру пам`ятними медалями та дипломами відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації: за  3 місце команду «Гром» смт Велика Лепетиха, за 2 та 1 місце команди м. Нова Каховка. Варто висловити окрему вдячність дружині Григорія Леонтійовича - Антоніні Дерій – за спонсорську підтримку всіх учасників турніру. Світла пам'ять Григорію Леонтійовичу Дерію вшанована перемогами наших учасників.

 

Категорії статті РДА: