ВІДКРИТИЙ ЖІНОЧИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

18 березня 2017 року на базі районного Будинку культури відбувся відкритий турнір з волейболу серед жінок та дівчат, в якому взяли участь  команди м. Камянка-Дніпровська (Запорізька область), смт Нижні Сірогози, с. Мала Лепетиха та команда дівчат «Лепетиха» смт Велика Лепетиха.
Такий турнір проводиться вперше на території нашого району, тож, започаткувавши його відділ культури, молоді та спорту має надію в його продовженні на наступні роки.
Переможцями турніру стали гості – дівчата з  м. Камянка-Дніпровська і це не дивно, адже  вони достойний суперник. Команда має дуже багато ігрової практики у Запорізькій області.
Срібним призером стала команда «Лепетиха» смт Велика Лепетиха.
Бронзу взяли дівчата з команди смт Нижні Сірогози.

Переможці та призери нагороджені кубком, медалями та грамотами від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Дякуємо учасникам за гру. Бажаємо перемог та міцного здоров’я.