Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Віремейчика та голови районної ради Тетяни Верховської зі святом Великодня

Дорогі мешканці Великолепетищини!
Прийміть щирі вітання з найвеличнішим святом – Пресвітлим Христовим Воскресінням!
У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями, які спонукають нас бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
Нехай Великодні свята принесуть любов і світло у ваші родини, мир та добробут в оселі, надихнуть на добрі справи та стануть для кожного початком нового життя.
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Голова районної державної адміністрації           А. М. Віремейчик
Голова районної ради        Т. О. Верховська