Вітання Олексія Скопіча і Дмитра Папуші з Днем Святого Миколая

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаємо вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що приносить в наші оселі радість, світло і добрі сподівання.
Українці люблять Святого Миколая як мудрого покровителя та наставника, що завжди допомагає всім добрим людям. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.
Щиро вітаємо усіх жителів Великолепетищини, а передусім її найкращих представників – дітей з Днем Святого Миколая!
Бажаємо усім міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя і світлої радості в кожній оселі!

Голова районної                                                                                   Голова районної ради
державної адміністрації            О. В. Скопіч                                      Д. С. Папуша