Вітання Зіновія Тичківського і Дмитра Папуші з нагоди Дня Конституції України

Шановні жителі району!
Щиро вітаємо вас із значною подією – 18-ю річницею прийняття Конституції України. Прийняття Основного Закону нашої країни у 1996 році стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Від кожного з нас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому. Тож, нехай цей святковий день принесе в вашу оселю радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова районної                                                                                                        Голова районної ради
державної адміністрації            З. І. Тичківський                                                                   Д. С. Папуша