Вітання Зіновія Тичківського і Дмитра Папуші з нагоди Дня молоді

Шановна молодь Великолепетищини!
Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням та неординарними рішеннями.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочемо побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік, молодість – це стан душі.
Залишайтесь молодими!

Голова районної                                                                                   Голова районної ради
державної адміністрації            З. І. Тичківський                                           Д. С. Папуша