Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі військово-патріотичної пісні «Опалені війною!»

11 травня 2019 року на базі Горностаївського селищного Будинку культури відбувся 14-й обласний конкурс військово-патріотичної творчості «Опалені війною», організаторами якого є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонський обласний Центр народної творчості та Горностаївська об’єднана територіальна громада.
Гостинно зустрічала Горностаївщина хлібом-сіллю аматорів художньої творчості  з різних куточків Херсонської області.
У конкурсній програмі звучали пісні, художні твори та зачаровували хореографічні композиції  військово-патріотичної тематики у виконанні майже 80 вокальних ансамблів, малих вокальних форм, солістів, читців та танцювальних колективів з різних куточків області.
Обласне журі, у складі якого були  провідні фахівці з вокального жанру на чолі з народним артистом України – професором Харісом Ширінським, оцінювало виконавську майстерність, художній рівень репертуару, сценічну культуру та рівень розкриття військово-патріотичної тематики за трьома віковими категоріями.
Творчі колективи та солісти Великолепетиського району є постійними учасниками цього конкурсу, і жодного разу не поверталися без призових місць, не став винятком і 2019 рік.
І місце: вікова категорія 18-35років – Світлана Кокляр (районний Будинок культури); вікова категорія від 36 років – Володимир Мікула (Великолепетиський СБК).
ІІ місце: вікова категорія 13-17 років – дитячий вокальний ансамбль «Роксоланочка» та гурт «Роси» (районний Будинок культури, керівник – Олена Токар).
ІІІ місце: вікова категорія 18-35 років – Анна Антипенко (Великолепетиський СБК); вікова категорія від 36 років – народний вокальний ансамбль «Лілея» (Князегригорівський СБК, керівник – Маргарита Курас).
Щиро вітаємо наших талановитих учасників з черговими переможними творчими здобутками та бажаємо подальших перемог на ниві вокального мистецтва, щоб гідно представляти свою малу Батьківщину на сценах обласного та Всеукраїнського значення.