Військова служба-поклик долі

День Збройних Сил України встановлено постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України».
В цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України у важких нелюдських умовах боронять мирне життя українців від сепаратистів. Також згадуються українські воїни-миротворці, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах та своєю доблесної службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по всьому світу.
07 грудня 2017 року до Дня Збройних Сил України працівниками комунальних закладів «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» та «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» для учнів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та студентів Великолепетиського ПТУ № 22 було проведено зустріч за «круглим столом» на тему  «Військова служба – поклик долі», участь у якій взяв представник Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату Григорій Гундер.
Зустріч  проведено з метою виховання у дітей патріотичних почуттів до рідної землі, внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини,  дружби та доброзичливого  ставлення один до одного. 
Бібліотекарі розповіли читачам про історію виникнення свята, ознайомили з передісторією створення української армії, та разом з ними з’ясували, що військова служба є почесною справою кожного чоловіка. Також до уваги присутніх було представлено тематичну  книжкову виставку  «Героїв стежина – від батька до сина» та показ відео сюжетів про Збройні Сили України. Окрім того, діти мали змогу поспілкуватися с поважними гостями та поставити запитання, які їх цікавили. Зустріч закінчилася теплими побажанням миру та злагоди.
Ми всі – єдина країна! І всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави, чистого неба над головою. Адже у нас один спільний дім — Україна!

Категорії статті РДА: