Волонтер – це покликання

З метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, 10 грудня 2013 року у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід присвячений Міжнародному дню волонтера, у якому взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Клімова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Андрій Періг, секретар Великолепетиської селищної ради Галина Груба та волонтери району.
Зі словами вітання до присутніх звернулася Тетяна Клімова - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, яка зазначила, що на сьогодні волонтерський рух в Україні є одним із дієвих заходів соціальної роботи з населенням. Світовий досвід показує, що волонтерська діяльність – активна складова побудови громадянського суспільства і тому її державна допомога має велике значення заради добробуту та процвітання спільнот та суспільства в цілому. Найвищою нагодою для справжніх волонтерів завжди була і буде людська шана і подяка.
Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради зі святом учасників заходу привітала секретар селищної ради Галина Груба та побажала присутнім міцного здоров’я, наснаги та подальших успіхів у нелегкій але такій необхідній роботі – нести доброту, турботу, радість у кожну оселю.
За активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в районі та з нагоди Міжнародного дня волонтера 10 волонтерам району, роботу яких було визнано найкращою, було вручено грамоти та подарунки.
На завершення заходу для всіх присутніх було організовано святковий концерт та «солодкий стіл».

Категорії статті РДА: