«Вони для нас виборюють життя»

День українського добровольця - це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.
Отже, для того, щоб розвивати  почуття гордості за українських добровольців, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вироблення в учнів активної життєвої позиції, 13 березня 2019 року бібліотекарем кафедри юнацтва комунального закладу «Великолепетиська Центральна районна бібліотека ім. О.М. Семашка» Оленою Бровченко спільно з бібліотекарем Великолепетиського ПТУ №22  Ларисою Левіцькою для  вихованців гуртожитка училища було проведено годину спілкування «Вони для нас виборюють життя».
Ведучі  розповіли про те, що день українського добровольця — свято зовсім нове, яке відзначається в Україні 14 березня. Встановлене воно 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Ще декілька років тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні — Героям Слава», а тепер ці слова набули нового змісту. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої — хлопці, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених у зоні АТО з «того світу», волонтери, на плечах яких тримається наша армія...
Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять добровольців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції. У ході заходу присутні переглянули фільм «Добровольці України на АТО».
Сьогодні ми маємо зберегти пам’ять про тих, хто з перших днів неоголошеної війни, коли була повністю деморалізована армія та державний апарат, не роздумуючи ні хвилини, стали на захист своєї Батьківщини!