ВСЕ НАЙКРАЩЕ НА ЗЕМЛІ ВІД – ЖІНКИ!

Все найкраще у світі від – жінки! Саме під такою назвою вже третій рік поспіль на базі Катеринівського сільського Будинку культури проходить районне свято, присвячене Міжнародному Дню сільської жінки, який організовують спільно Катеринівська сільська рада, відділу культури, молоді  та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації та Благодійний фонд Ігоря Колихаєва.
В гарну осінню погожу днину, 19 жовтня 2019 року, гостинно зустрічала Катеринівська сільська рада гостей - творчі колективи району.
Затишне подвір’я  Будинку культури святково прикрашене, гарного настрою усім присутнім додає весела музика, гостей свята пригощають смачними млинцями, пиріжками, варениками та кулішем.
Звучать позивні, свято починається! Лунають вітання від ведучих. Своїх односельчанок та присутніх жінок вітає зі святом Ганна Костецька, голова Катеринівської сільської ради. З привітальними словами до всіх присутніх звернулися голова районної ради Тетяна Верховська та начальник відділу культури, молоді  та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська.
Продовжують святкову концертну програму господарі, запальні жіночки з вокального ансамблю «Оберіг» Катеринівського СБК, керівник Наталія Веденко, які кумедно з’явилися на чолі з отаманом і з граблями у руках, виконавши жартівливу хореографічну композицію «Граблі», викликавши у присутніх  гучні оплески.
Далі веселими концертними номерами глядачів радували аматорські колективи району: ансамбль української пісні «Мрія» районного Будинку культури, керівник Ганна Візнович; вокальний ансамбль «Слобода», дует у складі Галини Дремлюженко та Анатолія Щербака Князегригорівського СБК, керівник Людмила Кацика; вокальні ансамблі «Наддніпряночка», «Горлиця», танцювальний колектив «Горицвіт» Малолепетиського СБК, керівник Галина Заболотня; вокальний ансамбль «Мелодія» Рубанівського СБК, керівник Світлана Рогінська; вокальний ансамбль «Журавушка» Рубанівського СК, керівник Світлана Агеєва, дует «Сестри» Демидівського СБК, керівник Наталія Соболєва; вокальний ансамбль «Оберіг», керівник Ольга Бєляєва, танцювальний колектив «Промінчик», керівник Наталія Веденко Катеринівського СБК, солісти Анатолій Мартинов та Наталія Веденко.
У рамках святкування Міжнародного  Дня сільської жінки, проводився ІІ районний конкурс гумористів «Катеринівські пересмішники», започаткований відділом культури, молоді та спорту РДА, який додав святкуванню щирого сміху і веселого настрою.
Всю палітру українського гумору представили  цікаві, оригінальні та жваві учасники конкурсу, які своїми гуморесками, мініатюрами, театралізованими номерами, гумористичними дуетами піднімали настрій глядачам та намагались вразити журі, до складу якого ввійшли начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська, голова Катеринівської сільської ради Ганна Костецька, помічник редактора суспільно-політичної газети «Таврійські вісті» Ірина Костіна та представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Таісія Німченко.
За результатами  конкурсу І місце отримав театр-мініатюр «Чарівниця» Катеринівського СБК, керівник Ольга Бєляєва; ІІ місце – театр-мініатюр «Спадщина поколінь» Князегригорівського СБК, керівник Людмила Кацика; ІІІ місце – гумористичний дует «30 +» Рубанівського СБК, керівник Надія Мірошнік. Приз глядацьких симпатій отримав гумористичний дует «Контраст» РБК, керівник Наталія Дмитренко. Подяки за участь отримали  театр-мініатюр «Комікс» та учасники гуртка художнього читання «Веселка» Малолепетиського СБК, керівник Галина Заболотня; Ємельянов Дмитро, учасник гуртка художнього читання Князегригорівського СБК, керівник Людмила Кацика, працівники Демидівської сільської ради та Будинку культури за оригінальне привітання, Заремба Наталія, учасниця творчого колективу Костянтинівського СБК за «авторську гумореску».
Конкурсанти отримали грамота та  подарунки від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації. В свою чергу, голова Катеринівської сільської ради Ганна Костецька вручила всім творчим колективам подарунки на знак  подяки від усієї сільської громади.
Варто відзначити, що третій рік поспіль всі учасники та гості святкування отримують  солодкі подарунки від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. В цьому році всіх побалували смачними  яблуками, за що окрема подяка.
Від щирого серця хочеться висловити слова вдячності організаторам заходу: відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, Катеринівській сільській раді та Благодійному фонду Ігоря Колихаєва за підтримку та допомогу, творчому колективу Катеринівського сільського Будинку культури за втілення ідеї і проведення свята,  районному Будинку культури за методичну та звукову підтримку, головам  Рубанівської, Малолепетиської, Демидівської, Князегригорівської сільських рад за підтримку, та всім творчим колективам району, в яких переважає жіноча половина, за  участь та дружню підтримку. Адже, все найкраще у світі від – жінки!!!