Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста»

З 8 квітня по 9 травня 2019 року проводиться Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста» під гаслом «100 років милосердя».
Такий масштабний захід відбувається з метою привернення уваги суспільства до гуманітарної діяльності Товариства Червоного Хреста України.
Тривають відповідні заходи по збору та наданню гуманітарної, фінансової допомоги внутрішньопереміщеним особам, пенсіонерам, особам з інвалідністю, ветеранам війни та праці, солдатським вдовам та іншим особам, які вкрай потребують допомоги і вразливим верствам населення вцілому.  Проводиться інформаційна робота задля більш широкого залучення різних верств населення до милосердних і доброзичливих дій та вчинків.
Мета єдина – охопити  соціальною допомогою та увагою тих хто її потребує.

Можливість надати гуманітарну, фінансову допомогу внутрішньопереміщеним особам і вразливим верствам населення в смт Велика Лепетиха можна за тел.: (099) 250 11 67, або перераховувати кошти на р/р 26004052306706 в ХФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 352479, КОД 02940368. Одержувач: Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
Будьте небайдужими. Приєднуйтеся до благодійних справ Червоного Хреста!