Випуск 2020 у дитячій школі мистецтв

01 червня 2020 року, у Міжнародний день захисту дітей, 21 учень (15 музикантів і 6 учнів класу образотворчого мистецтва) комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» отримали свідоцтво про закінчення навчання.
Цього року викладачі школи підготували на згадку випускникам 2020 року фільм-спогад про роки навчання, пережиті разом успіхи, нагороди, переживання. Кожен викладач мав змогу звернутися з вітальним словом до своїх учнів.Кожен учень виконав музичний твір на своєму інструменті. Роботи учнів образотворчого мистецтва назавжди зостануться в історії школи, у пам’яті випускників, у фотографіях.

З теплими словами до  випускників, вчителів та батьків  звернулися у відео привітаннях  голова районної державної адміністрації Євген Холодар, голова районної ради Тетяна Верховська і завідувач сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Продай, які привітали випускників із закінченням школи й побажали добра, любові, здійснення заповітних мрій, мужності та терпіння, вірних друзів поруч.
Дорогі випускники! Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Викладачі навчили вас бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними, любити мистецтво. Побажаємо Вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі Вам, нових досягнень, щастя та успіхів у подальшому житті!