Вишивана краса

У третій четвер травня, ми відзначаємо День вишиванки. Вишиванка – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, любові, святості, оберіг. Народ ставився до вишиванок як до святині. Вони ревно зберігалися й передавалися з покоління в покоління, з роду в рід як родинні реліквії.
В Україні вміли вишивати у всіх регіонах. Кожна область, інколи навіть село володіли своїми унікальними техніками вишивання. Тому можна сказати, що кожен регіон України може похвалитися своїми унікальними вишиванками. Вони відрізняються фасонами, кольором, способом вишивання, орнаментом і візерунками.

Яскраві та колоритні вишиті сорочки-вишиванки за останні кілька років перетворилися з просто красивого давнього народного одягу в модні елементи гардеробу практично кожного українця. Їх одягають на державні свята, на сімейні урочистості та й в повсякденному житті їх часто можна зустріти на вулицях міст та сіл.
З нагоди Дня вишиванки творчі та креативні працівники сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, Великолепетиського районного Будинку культури та районної дитячої бібліотеки створили "вишивану" красу біля центральної сцени селища та рідного Будинку культури!
З Всесвітнім Днем вишиванки, рідна Лепетихо! Зі святом всіх нас, українці! Бережімо споконвічні народні традиції!