Якість медицини – пріоритетне питання в діяльності влади

На виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення та підтримки ініціатив місцевих громад, 29 грудня 2014 року заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Мошенцем за участю Рубанівського сільського голови Олега Семенова здійснено виїзд до Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
У 2013 році почалося впровадження у районі медичної реформи. На початковому етапі до реформування населення поставилося з недовірою. Сталий механізм медичної галузі було важко роз’єднати на ланки. Адже деякі медичні працівники боялися, що втратять робочі місця, заробітну плату, що закриватимуться лікарні. Чимало звернень надходило до районної державної адміністрації від мешканців Рубанівки щодо закриття Рубанівської дільничної лікарні. Тому у цьому населеному пункті проводилися сходки громадян щодо роз’яснення реформування медичної галузі, велася широка роз’яснювальна-інформаційна робота через суспільно-політичну газету «Таврійські вісті». Поступово у рубанівців з’явилося розуміння, що реформування, в першу чергу, передбачає наближення кожної родини до медичного обслуговування. У результаті медичного реформування Рубанівську дільничну лікарню було реорганізовано в Рубанівську лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. І той об’єм медичних послуг, що надавався населенню раніше, надається й зараз.
Разом з Рубанівським сільським головою Олегом Семеновим заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець оглянув лікувальний корпус лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, перевірив дотримання стану температурного режиму в медичному закладі та ознайомився з проведенням заходів щодо очистки доріг від снігових заметів у населеному пункті.
Спілкуючись з медпрацівниками та пацієнтами медичного закладу, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець зазначив, що: «Результат впровадження медичної реформи – це не тільки поліпшення здоров’я наших громадян, а й розвиток матеріально-технічної бази закладів та матеріального забезпечення медичних працівників, який може бути досягнутий за умов спільних дій влади, медпрацівників та громадськості».
У ході зустрічі обговорено шляхи вирішення проблемних питань, зокрема надання якісних медичних послуг жителям с. Рубанівка та встановлення постійного контролю за ситуацією щодо розчищення автомобільних шляхів для забезпечення населення продуктами першої необхідності та безперешкодного виїзду автомобіля швидкої допомоги.