Забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області доводить до відома, що наказом Міністерства соціальної політики за погодженням з Мінфіном затверджено граничну вартість путівки для учасника АТО у 2019 році  8760,00 грн. на одну особу, для особи з інвалідністю       7300,00 грн.
Забезпечення санаторно-курортним лікуванням здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням».
Даним порядком передбачено, що органи соціального захисту населення забезпечують за рахунок коштів державного бюджету безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів:
  • учасників бойових дій щороку;
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни позачергово щороку.
Для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання. Щоб стати на облік необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення УБД або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції.
Путівки видаються відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості у міру надходження путівок.
За особою, яка перебуває на обліку, але не отримала безоплатну путівку в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.
Особи, які були повідомлені про умови поновлення такої довідки, але протягом шести місяців з дня закінчення її строку дії не виконали цієї умови, знімаються з обліку.
Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки виплачується зазначеній категорії осіб один раз на два роки.
За додатковою інформацією звертатись до: управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 6, каб. 10, тел.: 2-12-68.