Заходи безпеки в місцях проведення заходів з нагоди Водохреща

19 січня 2020 року рятівниками третьої Державної пожежно-рятувальної частина Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області буде забезпечено всі необхідні заходи щодо безпеки під час купання на Водохреща.
Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді в зимовий період. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів.
Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих.
При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.
Шановні жителі Великолепетиського району! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на воді. Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування.