Захист прав дітей

10 квітня 2018 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик за участю першого заступника голови районної державної адміністрації, керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто 3 питання:
- Про доцільність чи недоцільність позбавлення гр. К. В. батьківських прав відносно малолітнього сина.
- Про доцільність чи недоцільність позбавлення гр. Б. І. батьківських прав відносно малолітньої доньки.
- Про надання дозволу гр. К. О. на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким належить малолітній дитині.

Питання винесені на розгляд комісії детально вивчені, заслухано пояснення заявників за результатами прийняті відповідні рішення.
За результатом розгляду першого питання комісією прийнято рішення про підготовку до суду висновку щодо недоцільності позбавлення матері батьківських прав.
За результатом розгляду другого питання комісією прийнято рішення щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої доньки. Службі у справах дітей районної державної адміністрації дано доручення підготувати проект відповідного висновку органу опіки та піклування до Великолепетиського районного суду та вжити заходів, передбачених діючим законодавством щодо вилучення дитини з сім’ї.
За результатом розгляду третього питання заявниці надано дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.
Підводячи підсумок засідання комісії, голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик зазначив, що завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, житло, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Тому збереження біологічної родини для дитини, захист житлових та майнових прав дітей – головне завданням органу опіки та піклування.
 

 

Категорії статті РДА: