Захист прав дітей

05 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, за участю керівників відділів та служб району провів засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання щодо проведення реєстрації дитини народженої недієздатною матір’ю.
За результатом розгляду документів, отриманих службою у справах дітей районної державної адміністрації, комісією одноголосно прийнято рішення щодо доцільність подання службою у справах дітей районної державної адміністрації заяви та документів для реєстрації народження дитини.
Службі у справах дітей районної державної адміністрації дано доручення підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з відповідного питання та вчинити необхідні дії щодо проведення реєстрації дитини.  
Підводячи підсумок засідання комісії, голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик зазначив, що в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, першочергова увага повинна бути направлена на якнайкраще забезпечення інтересів дитини.