Захист прав дітей

11 липня 2019 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик за участю керівників відділів та служб району провів засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглядалися питання:
- Про надання дозволу гр. К. на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
- Про визначення форми влаштування дитини, що залишилася без батьківського піклування.
Членами комісії детально вивчені матеріали справ, винесених на розгляд комісії, заслухано пояснення та інформаційні матеріали підготовлені службою у справах дітей районної державної адміністрації з вищезазначених питань та прийняті відповідні виважені рішення.
За результатами розгляду заяви щодо надання дозволу на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, врахувавши всі обставини справи, та, що вчинення зазначеного правочину не призведе до звуження обсягу існуючих майнових прав дітей заявниці, з метою реалізації права дітей на житло та належні умови проживання, членами комісії прийнято рішення про задоволення звернення громадянки з даного питання.
Вивчивши питання щодо влаштування дитини, яка залишилася без батьківського піклування, члени комісії одноголосно погодилися з запропонованою формою влаштування дитини. Службі у справах дітей дано завдання підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з відповідного питання.
Підводячи підсумок засідання комісії, голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик зазначив, що у рішеннях стосовно дітей їх найкращі інтереси повинні мати першочергове значення. При цьому найкращі інтереси дитини можуть, залежно від їх характеру та серйозності, перевищувати інтереси батьків.