Захист прав дітей

03 жовтня 2019 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, за участю керівників відділів та служб району провів засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглядалися питання:
- Про надання дозволу гр. Л. на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
- Про надання дозволу гр. Н. на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
- Про визначення форми влаштування дитини, що залишилася без батьківського піклування.
- Про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини.
Членами комісії детально вивчені матеріали справ, винесених на розгляд комісії, заслухано пояснення заявників та інформаційні матеріали, зібрані службою у справах дітей районної державної адміністрації з вищезазначених питань, та прийняті відповідні рішення.

За результатами розгляду заяв щодо надання дозволу на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, врахувавши всі обставини справ та, те, що вчинення зазначених правочинів не призведе до звуження обсягу існуючих майнових прав дітей заявників, з метою реалізації права дітей на житло та належні умови проживання, членами комісії прийнято рішення про задоволення звернень громадян з данних питань.
Розглянувши питання щодо влаштування дитини, яка залишилася без батьківського піклування, члени комісії одноголосно погодилися з запропонованою формою влаштування дитини – встановлення опіки. Службі у справах дітей районної державної адміністрації дано завдання підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з відповідного питання.
Комісією детально розглянуто заяву та пакет документів, надані батьком  дитини, щодо визначення способів участі у вихованні дитини та матеріали, зібрані службою у справах дітей районної державної адміністрації. За результатом розгляду питання у зв’язку з відсyтністю порозуміння між батьками, батьку рекомендовано звернутися до суду з позовною заявою щодо вирішення питання його участі у вихованні малолітнього.
Підводячи підсумок засідання комісії, голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик зазначив, що у рішеннях стосовно дітей їх найкращі інтереси повинні мати першочергове значення.