Закриття Чемпіонату Нижньосірогозького району з футболу

30 жовтня 2016 року завершився відкритий Чемпіонат Нижньосірогозького району з футболу 2016 року серед аматорських команд Херсонської області. Серед одинадцяти команд учасників змагалася і команда Великолепетиського районного Будинку культури ФК «Лепетиха».
Напружена боротьба за головний Кубок Чемпіонату серед 21-го аматорського клубу: Нижньосірогозького, Верхньорогачицького, Іванівського та Великолепетиського районів тривала кожного тижня протягом п’яти місяців.
У підсумковій турнірній таблиці Чемпіонату першість отримала команда «Кіровець» (смт Нижні Сірогози), друге місце посіла команда  «Водовод» (смт Іванівка), третє – ФК «Лепетиха»  (смт Велика Лепетиха).
На урочистому закритті команда-переможець та призери були нагороджені кубком, грамотами, гравці команд – пам’ятними медалями.