ЗАПРОШУЄМО МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ ДО ШКОЛИ!

В приміщенні Великолепетиського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області працює  «Школа  майбутнього пенсіонера».
Всім громадянам рекомендовано пройти навчання до настання пенсійного віку для отримання роз`ясненя від фахівців щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії.
Спеціалісти управління нададуть консультації про терміни звернення до управління Фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше.
Заняття в нашій школі проходять кожного другого та третього четверга місяця о 15:00 год.

Чекаємо всіх бажаючих за адресою:  смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 8.
Телефон для довідок: 2-32-61