Зарплата у «конвертах» — злочин перед людьми та державою

Гарантоване Конституцією нашої держави кожному громадянину право на працю включає можливість заробляти собі на життя. За виконану роботу власник або уповноважений ним орган зобов’язаний виплатити працівникові заробітну плату. Винагорода за виконану роботу є основним джерелом формування доходів сімей працюючих громадян сьогодні та основою при розрахунку їм пенсії в майбутньому.
Ефективний розвиток соціально-трудових відносин у суспільстві цілком залежить від додержання роботодавцем та найманим працівником вимог законодавства про працю, сумлінного виконання кожним трудових обов’язків, використання прав і гарантій, передбачених законодавством.
На жаль, роботодавці і наймані працівники сьогодні перебувають далеко не в однакових умовах, наслідком чого є чисельні порушення практично всіх норм законодавства про працю, здебільшого саме роботодавцями.
На сьогоднішній день заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Та, на жаль, тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати набули особливого поширення.
Деякі роботодавці затримують виплату заробітної плати, нараховують та виплачують її менше законодавчо встановленого рівня, порушуючи статті Основного закону України – Конституції щодо гарантій кожному громадянинові права на достатній життєвий

рівень.

Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. До того ж, вона позбавляє людину соціальної захищеності.
Той, хто отримує «тіньову» зарплату, позбавлений оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною і допомоги по вагітності та пологах; виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пристойної пенсії в старості, по інвалідності, та інших випадках, передбачених законодавством.
Крім того, нелегальна робота – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні й здорові умови праці, відпочинок.
Громадянам завжди варто пам’ятати: працюючи у приватного підприємця, необхідно укладати письмовий трудовий договір. Саме цей документ гарантує трудовий стаж та соціальний захист, поєднує права з обов’язками. Аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату, необхідно зайняти чітку позицію і наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства.
Таким чином, відповідно до статті 8, закону України «Про державний бюджет України» на 2013 рік, розмір мінімальної зарплати становитиме:
у місячному розмірі:
— з 1 січня — 1147 гривень,
— з 1 грудня — 1218 гривень;
у погодинному розмірі:
— з 1 січня — 6,88 гривень,
— з 1 грудня — 7,3 гривні.
Суб’єктам підприємницької діяльності теж слід пам’ятати: використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником – це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність.
Пам’ятайте, отримуючи неофіційну заробітну плату, Ви повністю беззахисні перед роботодавцем. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати і найманих працівників можна лише спільними зусиллями.
При порушенні законодавства про працю та для отримання відповідної консультації Ви можете звернутись до відділу праці, управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою:смт. Велика Лепетиха, вул. Щорса, кабінет № 7, тел. 2-20-80.

Таксон: