Засідання постійних комісій районної ради

30 вересня 2014 року в районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів під головуванням  Верховської Т. О.
Розглянуто та обговорено такі питання:
1. Про внесення змін до рішення ХLІV сесії районної ради VІ скликання від 29 січня 2014 року № 365  «Про внесення змін до рішення ХХХVI сесії районної ради VI скликання від 23 липня 2013 року № 303 «Про структуру, граничну чисельність комунальних підприємств охорони здоров’я». (Доповідав головний лікар комунального підприємства «Великолепетиська центральна районна лікарня» Великолепетиської районної ради Херсонської області Сайтарли П. М.)

2. Про міжбюджетні трансферти на виконання районних програм у 2015 році.
3. Про внесення змін до рішення ХLІV сесії районної ради VІ скликання від 29 січня 2014 року № 361 «Про районний бюджет на 2014 рік». (Доповідав начальник фінансового управління районної державної адміністрації Коновалов В. В.)
4. Про внесення змін до рішення ХLІІІ сесії районної ради VІ скликання від 27 грудня 2013 року № 356 «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Великолепетиського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року». (Доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Баєва Л. М.)
5. Про внесення змін до рішенням ХХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 19 березня 2012 року № 250 «Про програму проведення в районі приписки та призову громадян на строкову військову службу у 2013-2016 роках». (Доповідала голова постійної комісії Верховська Т. О.)
За результатами розгляду та вивчення питань депутати прийняли відповідні висновки та рекомендації.
В цей день також відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища  під головуванням Буцана О.Ф.
Розглянуто та обговорено такі питання:
1. Про хід виконання рішення ХХХІV сесії районної ради шостого скликання від 22 квітня 2013 року № 271 «Про районну комплексну середньострокову програму розвитку села на 2013 – 2015 роки». (Доповідала начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Кумановська С. С.)
2. Про хід виконання рішення ХІІІ сесії районної ради шостого скликання від 10 серпня 2007 року № 130 «Про комплексну програму захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод у районі на період до 2010 року та прогноз до 2020 року». (Доповідала: начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Кумановська С. С.)
3. Про хід виконання рішення ХІV сесії районної ради шостого скликання від 14 грудня 2011 року № 106 «Про програму розвитку мисливського господарства району на 2012 – 2016 роки». (Доповідав: керівник районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Ігнатовський О. М.)