Засідання районної комісії ТЕБ та НС

23 березня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови комісії Євгена Холодаря відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У ході засідання присутні розглянули питання щодо стану виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та протокольних рішень регіональної/обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
Прийнято рішення щодо:
  • забезпечення сталої роботи та підвозу працівників до медичного закладу та об’єктів критичної інфраструктури району.
  • утворення тимчасового міжвідомчого оперативного штабу із запобігання занесення, поширення на території району COVID-19 та ліквідації наслідків спричинених коронавірусом.
  • банківським установам забезпечити щогодинну обробку банкоматів та терміналів дезінфікуючими засобами рекомендації банківським установам району буде надано в найкоротший термін.
  • проведення рейдів щодо дотримання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 щодо об’єктів торгівлі.
За результатами розгляду питання порядку денного головою комісії наголошено на актуальності на сьогодні даних питань та надано ряд вказівок та завдань присутнім керівникам. Разом з цим, повідомляємо – на даний момент на території Великолепетиського району не виявлено жодного випадку захворювання на новий вірус. У разі ж виникнення підозри щодо захворювання за вказівкою Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА пацієнтів, у яких буде виявлено і підтверджено коронавірус, направлять до інфекційної лікарні міста Херсон.
Нагадуємо про основні запобіжні заходи для захисту від нової коронавірусної інфекції – уникати місць масового скупчення людей, регулярно мити руки і обробляти дезінфікуючими засобами, не чіпати руками очі, рот і ніс, дотримуватися правил респіраторної гігієни, обов’язково дотримуватися всіх вимог карантину.