08 жовтня 2019 року о 10:00 год. головою районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком проведено засідання районної комісії з організації та підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року за участю першого заступника голови районно державної адміністрації – О. Трохименко, заступника голови районної державної адміністрації – І. Бойка, начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, секретар комісії – Н. Михайлюк, начальника філії «Херсонський облавтодор» ДП ДАК «Автомобільні дороги «Великолепетиський райавтодор» – О. Федоришина.
На порядку денному були розглянуто питання щодо підготовки автомобільних доріг загального користування місцевого значення до зими
О. Федоришин доповів, що підприємство прикладає максимум зусиль для підготовки доріг до зими. Найближчим часом планується завершення поточного ремонту автодороги загального користування місцевого значення Велика Лепетиха – Запоріжжя, в’їзд у с. Костянтинівка.
А. Віремейчик звернувся з пропозицією провести грейдерування автодороги до села Веселе.
Підбиваючи підсумки засідання, вирішили здійснити виїзд на автодороги загального користування місцевого значення Велика Лепетиха – Запоріжжя, в’їзд у с. Костянтинівка для остаточного визначення об’ємів робіт.